Oznam

 

Milí rodičia, oznamujeme Vám, že na stránke

www.msjkrala.webnode.sk

končíme s uverejňovaním fotiek a aktuálnych príspevkov.

 

Od mája 2017 máme novú webovú stránku.

Našu materskú školu nájdete na

 

www.materska-skola-jarabinka.estranky.sk

 

Ďakujeme za porozumenie.

 

 Informácie o nás

                                                                    

     Materská škola je umiestnená v účelovej poschodovej budove. Skladá sa z dvoch pavilónov vzájomne prepojených prevádzkovou budovou. V pravom krídle sú rozmiestnené v príslušných priestoroch dve triedy s herňami, spálňami a výdajňami stravy, kabinety, šatne a zariadenia na osobnú hygienu detí. V ľavom krídle sú rozmiestnené v príslušných priestoroch ďalšie dve triedy s herňami, spálňami a výdajňami stravy, kabinety, šatne a zariadenia na osobnú hygienu detí.        

     V prevádzkovej budove sa nachádza riaditeľňa, kancelária vedúcej školskej jedálne, kuchyňa, sklady potravín, sklady bielizne a čistiacich prostriedkov, miestnosť pre prevádzkovcých  zamestnancov. Každý pavilón má samostatný vchod.

   Školský dvor sa delí na dve časti - na predný a zadný dvor. Priestor predného dvora je zatrávnený s kvetinovými záhonmi a živým plotom. Zadný dvor má novú vydláždenú plochu zámkovou dlažbou a veľkú záhradu s dvoma pieskoviskami, veľkým dreveným domčekom so šmykľavkou a hojdačkou, menšími drevenými domčekami, lavičkami, preliezačkami, pružinovou hojdačkou zajačik, lezeckou stenou a rovnovážnou kladinou.

 

Fotogaléria: O nás